Haber

Rıdvan Dilmen ve Murat’tan Muslera için Kosova’dan şaşırtan sözler: Cin gibiydi malını kaybetmiş, kolay değil

Spor Toto Harikalar Ligi’nin 32. haftasında Beşiktaş, Galatasaray’ı 3-1 mağlup etti. Geçen hafta Karagümrük ile 3-3 berabere kalan Galatasaray’ın kalecisi. muslera Derbide kalesine 3 gol kaydetti. TV 8,5 spikeri Rıdvan Dilmen derbi sonrası muslera‘Dolandırıcılık konusunda konsantrasyonunu kaybetmiş olabilir’ dedi.

DİLMEN KONUYU AÇTI, KOSOVA ANLATTI

Rıdvan Dilmen derbi yorumlarında konuyu değerlendiriyor. musleraProgramın sunucusu Murat Kosova, “Ne kadar doğru bilmiyorum, mal varlığınızı kaybediyorsunuz. Kolay değil. Böyle bir oyunun bu kadar para kaybetmeyle sonuçlanması psikolojik olarak çok zor. haber, hukuki süreç devam ediyor.”

“MULERERA GİN GİBİDİR”

Rıdvan Dilmen, bu diyalogun ardından Muslera meselesiyle ilgili şunları söyledi: Ben de bu konuyu kastetmiştim. Muslera gibi yeterince geç oyun oynayan deneyimli bir kaleci iki haftadır sıkıcı. Mental olarak çok sıkıntılı. Kaleciyi bırakın, normal hayatınız da etkilenir. Genel bir süreç var. Açıkçası, etkilendiğini düşünüyorum. Etkilenmemek mümkün değil. Muslera gitmek üzere. Oyunu 10 dakika uyku moduna alıyor, bilmiyorsunuz. Allah göstermesin Fenerbahçe maçına gitti 40 dakika oynadı. 1-0 öndesin, o oyunu bitirecek. Ama şimdi 3 metre ileride bekliyorsunuz. Konsantrasyon.

DOLANDIRMA OLAYI NEDİR?

İstanbul’da bir banka müdürü Fatih Terim, Arda Turan, Muslera ve Emre Belözoğlu gibi ünlü isimleri yüksek kâr vaadiyle dolandırdı. Bir iş adamı durumu fark edince tam 80 milyon dolarlık vurgun ortaya çıktı. Banka müdürü dolandırıcılık ve belgede sahtecilik suçlamasıyla tutuklandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu