Haber

Ömeroğlu tam gaz sahada

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Dilovası’ndan aday olan AK Parti Dilovası Belediye Başkanı adayı Ramazan Ömeroğlu, aday olduğu günden bu yana bölgeye giderek çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

AK Parti Dilovası Belediye Başkanı Adayı Ramazan Ömeroğlu seçim çalışmalarına hızla başladı. Aday tanıtımının ardından ilçede coşkuyla karşılanan Ömeroğlu, seçim çalışmaları kapsamında başlattığı ziyaretlerinin ilkini Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Dilovası İlçe Başkanı Fazilet Sıtar ve yönetimine gerçekleştirdi. Cumhur İttifakı’nın ortakları.

 

EN BÜYÜK DESTEK DİLOVASI’NDAN GELECEK

AK Parti Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım, SKM yönetimi ve parti yöneticilerinin eşlik ettiği ziyaretlerde Lider Adayı Ömeroğlu, “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleriyle ilçemize hizmet etmek üzere aday gösterildik. Cumhur İttifakı olarak gireceğimiz bu seçimde halkımızın bizden beklediği keyifli, huzurlu ve yaşanabilir bir Dilovası’nın inşası için çalışacağız. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde şehrimizi daha güzel bir hale getireceğiz. İnsanlarımızın yaşam kalitesini artıracağız. İnşallah çıktığımız bu yolda AK Partimize ve Cumhur İttifakı olarak Cumhur İttifakımıza en güçlü destek Dilovası’ndan gelecektir.” söz konusu. MHP İlçe Başkanı Fazilet Sıtar, ziyaretten dolayı Ömeroğlu ve beraberindekilere teşekkür etti. “Cumhur İttifakının başarısı ve ilçemizin geleceği için gece gündüz çalışacağız.” diyerek Ömeroğlu’na destek verdi.

 

ÖMEROĞLU’NDAN KAMU KURUMLARINA ZİYARET

AK Parti Dilovası Lider Adayı Ramazan Ömeroğlu ve beraberindeki heyet, seçim faaliyetleri kapsamında ziyaretlerini sürdürerek resmi kurum, kuruluş ve STK’ları ziyaret etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu