Haber

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, babası Yüksel Çalık için İstanbul ve Trabzon’da Mevlid-i Şerif’i okuttu.

Önder Çalık, mevlide katılanlara teşekkür ederek, “Böyle bir babam olduğu için çok şanslıyım. Bu zor günümüzde yanımızda olan, dualarını ve desteklerini esirgemeyen sevdiklerimizden Allah razı olsun.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, geçtiğimiz hafta kaybettiğimiz babası Yüksel Çalık için İstanbul ve Trabzon’da Mevlid-i Şerif öğretti. Beylikdüzü’ndeki Fatih Sultan Mehmet Camii’nde kılınan mevlide İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, İBB Genel Sekreter Yardımcısı Uzman Polat ile Çalık ailesinin yakınları ve sevenleri katıldı.

“Böyle bir babam olduğu için çok şanslıyım”

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık mevlide katılanlara teşekkür ederek, “Böyle bir babam olduğu için çok şanslıyım. İyi ki benim babam. Bu zor günümüzde yanımızda olan, dualarını ve desteklerini esirgemeyen sevdiklerimizden Allah razı olsun. Yüksel Çalık’ın memleketi Trabzon’da okuttuğu Mevlid-i Şerif’e Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun, Çalık ailesinin yakınları ve sevenleri katıldı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

kemalpasa-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu