Yaşam

Reklam Siteleri İlk Günden İtibaren Apple Vision Pro Reklamlarıyla Doldu (Dikkat, Dolandırıcılar Var!)

ABD merkezli teknoloji devi Apple’dan karma gerçeklik kulaklığı AppleVision Pro, yakın zamanda Apple mağazalarına ulaştı. ulaşmış . Böylece ABD’deki tüketiciler, şirketin son yıllardaki en yenilikçi ürününe erişme fırsatı buldu. ABD’deki Türk vatandaşları oradan aldıkları Vision Pro’yu ilk günden itibaren kullanıyor. Türkiye’de satışa çıkardılar . Listeleme siteleri Apple Vision Pro ile doludur.

sahibinden.com’u incelediğimizde 30 civarı Apple Vision Pro için bir duyurunun olduğunu görüyoruz. Ankara, İstanbul ve İzmir reklamları genel olarak 256 GB versiyonlardan oluşuyor. Ancak şu anda 1 TB kapasiteli versiyonu da satışta. Ancak bazı satıcıların gerçek ürün görselleri kullanmamasının da dikkatimizden kaçmadığını belirtmeliyiz. Bir Apple Vision Pro hayal ediyorsanız Dolandırılmamaya dikkat edin.

Reklamlardan bazıları:

Yukarıdaki ekran görüntüsünde de görebileceğiniz gibi, Vision Pro’yu ABD’den satın alan vatandaş, bu cihazı Türkiye’den de satın alabiliyor. elde edebilirsinizBir fiyata satılacak gibi görünüyor. Çünkü en uygun fiyatlı eser 139 bin TL, en değerli eser ise 139 bin TL. 249 bin 990 TLaranıyor.

Reklamlarda dikkatimizi çeken konulardan biri de satıcıların randevu almak başladıklarını. Bu içerikte; Kimisi bugünü prestijle teslim edeceklerini söylerken, kimisi de 11-12 Şubatgibi tarihler veriyor.

Bu apaçık; Apple Vision Pro, Türkiye’de şimdiden ilgi görmeye başlamış gibi görünüyor. Çünkü bazı reklamlarda o işe ilgi duyan kişiler vardır ve çeşitli soru sormak insanların olduğunu görüyoruz. Birkaç hafta içinde sokakta Apple Vision Pro’yla dolaşan birini görürseniz şaşırmayın.

Dolandırıcılar yine Webtekno ismini kullanıyor, dikkat!

Geçenlerde bir reklamda Sizlerle paylaştığımız bir haberimizde Görsellerin kullanıldığını gördük. Hatta reklam sitesinin ismine ilişkin filigran ve webtekno’ya ait filigran bile, örtüşen . Bu paylaşımın bizimle ilgili olmadığını açıkça belirtelim. Webtekno olarak ne Apple Vision Pro ne de başka bir ürünün satışını yapmıyoruz. yapmıyoruz.

Apple Vision Pro’nun resmi fiyatını tahmin ettik:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu