Haber

Memduh Büyükkılıç esnafla bir araya geldi

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Esnaf ve vatandaşlarla sık sık toplantıya gelerek onların talep ve tekliflerini bizzat dinlemeye özen gösteren Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç bu kez Büyükşehir Parkı’nda vatandaşlarla sohbet ederek Sivas Caddesi’ne çıkarak esnafı ziyaret etti. Büyükkılıç, kendisini çiçeklerle karşılayan esnaf ve çevresindeki vatandaşlarla sıcak ve samimi bir ortamda çay eşliğinde sohbet etti.

Bir taziye evini de ziyaret eden Önder Büyükkılıç, burada Kuran-ı Kerim okuyarak taziyelerini iletti. Büyükkılıç, esnafı ziyaretinde vatandaşların talep ve tekliflerini dinleyerek, yatırım ve projelerle ilgili sorularını yanıtladı.

“BİZ BU ÜLKE SEVGİSİYİZ”

Türkiye sevdalısı olduklarının altını çizen Önder Büyükkılıç, “Niyetimiz temiz, biz bu vatan sevdalısıyız. Hulusi Paşa Bey ile bir aydır beraberiz. Gerçekten sözünün eri, disiplinli. Yiğit düştüğü yerden kalkar. Uçakları zamanında üreten şehriz. Şimdi inşallah paşamızın önderliğinde halkımız bunu yeniden canlandırıyor. Birbirimize sahip çıkalım” dedi.

“KAYSERİ YATIRIMINDA BİR NUMARA”

Başkan Büyükkılıç, Kayseri’ye nasıl katkı sağlarız düşüncesiyle yatırım yaptıklarına işaret ederek, “İhtiyaçlar sürekli artıyor, yeni talepler gündemde. Ekibimiz sağduyulu, Kayserimizin çocukları. Biz bu şehre nasıl katkı sağlarız, en çok yatırım yapan bir şehriz. Kayseri, 30 büyükşehir arasında bir numaralı yatırım” dedi.

Daha sonra Cumhuriyet Meydanı’na geçen Önder Büyükkılıç, burada da vatandaşların sevgi ve ilgisiyle karşılaştı. Büyükkılıç, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşları kırmayarak, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Başkan Büyükkılıç’a Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Serdar Öztürk, daire başkanları ve yöneticiler eşlik etti.

felahiyehaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu