Haber

Kocaeli’de Gölcük Metin Uzuner Spor Tesisi tadilata giriyor

KOCAELİ (İGFA) – Spor kenti Kocaeli için yüz milyonlarca liralık yatırım yapan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, spor tesisi imaline ve tadilat çalışmalarına devam ediyor.

Gölcük’te bulunan Kocaelispor’un birinci kalecilerinden merhum Metin Uzuner’in isminin verildiği spor tesisinin eksikliklerinin giderilmesi için tadilat ihalesi düzenlendi. Tadilat ihalesine 2 firma teklif verdi.

Gölcük Belediye Lideri Ali Yıldırım Sezer’in Kocaeli Büyükşehir Belediye Lideri Tahir Büyükakın’dan tadilatını talep ettiği Metin Uzuner Spor Tesisi’nin bakım ihalesi yapıldı. Bu kapsamda sporun başşehri mottosuyla kent genelinde spora ve atlete dayanak veren Lider Büyükakın’ın talimatıyla Metin Uzuner Spor Tesisi tadilat imal ihalesi gerçekleştirildi. Büyükşehir ihale salonunda düzenlenen elektronik ihaleye 2 firma teklif verdi. İhalede en düşük teklifi Mehmet Ali Sezgin verirken, en yüksek teklifi Protek Nano Teknoloji sundu. Teklifler komite tarafından incelendikten sonra değerlendirmeye alınacak.

SPOR TESİSİ 150 GÜNDE TAMAMLANACAK

Spor Kenti Kocaeli’nde gerek yenileme gerekse yeni spor tesisi imaline devam eden Büyükşehir, Gölcük’te bulunan Metin Uzuner Spor Tesisinde tadilat çalışması yapacak. 500 m²’lik alan üzerinde yapılması planlanan tadilat işleri dahilinde futbol alanında 53×2,20 metre etraf çiti, 80×5,45 metre çelik top tutucu ağ sistemi, 18×3,96 metre 2 adet çelik tribün, 3 adet depo konteynerleri, 1 adet çamaşır yıkama ve kurutma konteyneri 1 adet bay ve bayan tuvalet konteyneri, 1 adet soyunma odası imalatları yapılacak. Ayrıyeten bunların yanı sıra mekanik sistem; pak su, pis su tesisatı olan vitriye armatür, borulama, sıcak su sınırı yapılması planlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu