Haber

Kayıp Tıp Fakültesi Öğrencisi Ahmet Enes Tekin’in Cenazesi Bulundu

KAYSERİ’de kayıp aranırken tıp fakültesi öğrencisi Ahmet Enes Tekin (23) 13 gün sonra dere yatağında cenazesi bulununca toprağa verildi. Tekin’in viyadükten metrelerce yükseklikten atlayarak intihar etmiş olma ihtimali üzerinde duruluyor.

Talas ilçesinde yaşayan Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Tıp Fakültesi 5. sınıf öğrencisi Ahmet Enes Tekin, 21 Temmuz’da annesiyle birlikte hastaneye gitti. bir daha haber alınamadı. Hayatından endişe eden ailesi durumu polise bildirdi. Polis arama başlatırken basına açıklama yapan ailesi, Ahmet Enes Tekin’in tıp fakültesini istemediğini ve sadece onları kırmamak için bu bölüme devam ettiğini belirterek, oğullarını konuta dönmeye davet etti. Ekipler, Ahmet Enes Tekin’in cesedini 13 gün sonra dün Tavlusun Mahallesi Derevenk Viyadüğü’nün dere yatağında buldu.

Kayseri Devlet Hastanesi’nde otopsi işlemleri tamamlanan Tekin’in cenazesi bugün ailesi tarafından alınarak Kocasinan ilçesine bağlı Amarat Mahallesi’ne götürüldü. Burada kılınan cenaze namazına ailesi, yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Tekin, kılınan namazın ardından Evliya Mezarlığı’na defnedildi.

Tekin’in bir metre yüksekliğindeki viyadükten atlayarak intihar etmiş olabileceğine vurgu yapan polis, soruşturmayı sürdürüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu