Haber

İlçe genelinde temizlik çalışmaları devam ediyor

Kemer Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde yaptıkları temizlik çalışmaları kapsamında kendi sorumluluk alanlarına girip girmediğine bakılmaksızın ilçe temizliğini sürdürüyor.

Kemer genelinde bahçe atıkları, ev atıkları ve yangına duyarlı alanlardaki cam atıkları, pet şişeler ve yapraklar belediye grupları tarafından temizleniyor.

Sahiller, ormanlık alanlar ve yol kenarlarında biriken çöpleri temizleyen belediye ekipleri, ilçelerdeki rutin temizlik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu yaptığı açıklamada, Kemer Belediyesi olarak ilçe genelinde hummalı bir şekilde çalıştıklarını söyledi.

Daha temiz bir Kemer için gece gündüz demeden çalışmaya devam ettiklerinin altını çizen Lider Topaloğlu, “Temizlik işleri müdürlüğümüz ilçemiz genelinde temizlik çalışmaları yürütüyor. Bahçe atıkları, evsel atıklar ve yangına hassas alanlardaki cam atıkları, plastik şişeleri ve yaprakları hızla temizler. Vatandaşlarımızın sağlıklı bir çevrede yaşaması için çalışıyoruz. Bu süreçte canla başla çalışan belediye personelime teşekkür ediyorum” dedi. söz konusu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-kosk.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu