Haber

Eskişehir’de Sakin Kano Türkiye Şampiyonası Heyecanı

türkiyeKano Federasyonu ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi (EBB) iş birliğiyle düzenlenen “Still Kano Türkiye Şampiyonası” Eskişehir’de büyük heyecana sahne oldu.

Türkiye Kano Federasyonu’nun 2023 yılı etkinlik programında yer alan ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen Durgunsu Kano Türkiye Şampiyonası tamamlandı. 3-5 Ağustos tarihleri ​​arasında EBB Sarısungur Göleti’nde düzenlenen şampiyona, Eskişehir Büyükşehir Gençler ve SporKulüp sporcularının yanı sıra Türkiye’nin dört bir yanından 34 personel ve 354 sporcu katıldı.

Şampiyonada birinci gün 1000 m, ikinci gün ise 500 m yarışları yapıldı. Yarışların son etabı öncesi birçok kategoride birinci olan sporcular belirlendi. Son gün ise 200 m yarışları yapıldı.

Büyük emeklerin yaşandığı finallerde, dereceye giren sporcular madalyalarını, kulüpler ise kupalarını alırken; Eskişehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Osman Ercan, Türkiye Kano Federasyonu Başkanı Alper Cavit Kabakçı, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanı Dr. Mehmet Ali Çeliksoy, Türkiye Kano Federasyonu Genel Sekreteri Ahmet Emrah Beşe ve protokol üyeleri.

Şampiyonaya katılan Azerbaycan takımına teşekkür belgesi ve madalya takdim edildi.

Kaynak: ANKA / Spor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu