Yaşam

Eşi Özkan Uğur’un ölümüyle yıkılan Aysun Aslan’dan yürek burkan paylaşım: Gelecek karanlık

Üçüncü kez lenfoma hastası olan MFÖ grubunun solisti Özkan Uğur, tedavi gördüğü hastanede 8 Temmuz’da hayatını kaybetti. Eşinin ölümüyle yıkılan Aysun Aslan, sosyal medya hesabıyla herkesi duygulandırdı.

“Yanımda hissetmeden nasıl olur ÖZKANIM?”

Özkan Uğur’un ölümüyle yıkılan acılı eşi, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: “Kendimi çok kaybolmuş, üzgün ve yorgun hissediyorum… Bunca yıldan sonra bir olduk, seni görmeden, sesini duymadan. , yokuşumda hissetmeden, birbirimizi eleştirmeden, birbirimizle alay etmeden, Kavga etmeden barışmadan, birlikte gülmeden nasıl olacak Özkan? .

“BAŞARILAR, HER ZAMAN BİZİMLE OLACAKSINIZ”

“Acımızı paylaşan, her derdimize derman olan yakın dostlarımıza, dostlarımıza, telefonlarına, mesajlarına cevap vermeye kıyamadığım tanıdık-tanıdık olmayan tüm sevgililerimize ve dualarınıza çok teşekkür ederim… Hayırlı olsun, her zaman kalbimizde olacaksın.Ardında bıraktıklarınla ​​ve pak kalbinle unutulmayacaksın.Sevdikleriniz hiç azalmayacak.Sanatınızın ışığıyla daha nice nesilleri aydınlatacaksınız.Nur içinde yatın… Mekanın cennet olsun Özkan, hepimizin başı sağolsun.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu