Haber

CHP Yöneticileri YSK Genel Başkanı Yener’i Ziyaret Etti.

CHP Genel Başkan Yardımcıları Bülent Tezcan, Muharrem Erkek ve CHP Küme Başkan Yardımcısı Engin Özkoç, Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Lideri Ahmet Yener’i ziyaret etti. Erkek, “Seçim sonuçlarını hem yurt içinde hem de yurt dışında ciddi bir şekilde takip etmeye devam ediyoruz. Yabancı oy sayımları yoğun bir şekilde devam ediyor. Ve daha da uzayacak gibi görünüyor. Seçim sonucu kesinleşene kadar CHP ve Millet biziz.” İttifak. Görevimizin başındayız. Yurt içi ve yurt dışındaki tüm seçim kurulu üyelerimiz ve seçim kurullarındaki meslektaşlarımız her seçmenin her oyununa sahip çıkıyor.”

CHP Genel Başkan Yardımcıları Bülent Tezcan, Muharrem Erkek ve CHP Küme Başkan Yardımcısı Engin Özkoç, Yüksek Seçim Heyeti Başkanı Ahmet Yener’i ziyaret etti. Muharrem Erkek, 05.10’da; şu açıklamayı yaptı:

“ULUSLARARASI OY SAYIMI YOĞUN BİR ŞEKİLDE DEVAM EDİYOR. DAHA FAZLA ZAMAN ALACAK GİBİ GÖRÜNÜYOR”

“Genel Başkan Yardımcımız Sayın Bülent Tezcan ve Küme Başkan Yardımcımız Sayın Engin Özkoç ile birlikte YSK Temsilcimiz ile birlikte Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet Yener’i ziyaret ettik. Bizim için en önemlisi şu: Sandıktan çıkan seçmen iradesinin tam olarak yansıması, oyların sağlıklı ve güvenli bir şekilde sayılması ve sisteme girilmesidir.Seçim sonuçlarını yurt içinde ve yurt dışında yakından takip etmeye devam ediyoruz. ATO’da yabancı oy sayımları yoğun bir şekilde devam ediyor ve daha fazla zaman alacak gibi görünüyor.

Buradan ayrıldıktan sonra ATO’yu da ziyaret edeceğiz. Orada da milletvekillerimiz, sandık kurulu üyelerimiz, gözlemcilerimiz görev yapıyor. CHP ve Millet İttifakı olarak seçim sonucu kesinleşene kadar görevimizin başındayız. Yurt içi ve yurt dışındaki tüm seçim kurulu üyelerimiz, seçim komitelerinde görev yapan arkadaşlarımız, her seçmenin her oyununa sahip çıkıyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu